Domů / O nás
Výrobci
Odběr novinek

O nás

Profil společnosti E-CORECO s.r.o.

Firma vznikla  4.března 2008 původně jen jako e-shopový projekt pro prodej výrobků firmy Wagner a dalších potřeb pro dům a zahradu. Úspěšně se rozvíjela na doméně www.e-coreco.cz až do podzimu roku 2009, kdy se dohodla na exklusivním převzetí zastoupení stříkacích systémů divize Consumer s firmou J.Wagner GmbH pro Českou republiku. Vzhledem k tomu, že práce v tomto oboru zabrala 90% veškerého času, vznikl nový eshop na doméně www.aplikacebarev.cz.

V současné době se tým našich pracovníků stále naplno věnuje rozvoji zastoupení firmy Wagner na našem trhu a to hlavně proto, že tato firma je lídrem ve stříkací technice, věnuje se jí také naplno, nešetří na rozvoji nových technologií a stará se o to, aby zákazníci dostali k dispozici to nejlepší co jim svět stříkací techniky může nabídnout.

 

Profesionální e-shop

Našim cílem je, aby internetový obchod našim zákazníkům nabízel nejen dobré ceny, ale hlavně místo, kde najdou vše rychle a pohodlně. Zároveň mají jistotu, že nekupují jen výrobek, ale získávají jako bonus plné zázemí pro to, co si koupí. Není naším cílem jen prodat, ale podat i dostatek informací abyste měli z Vaší stříkací pistole nebo zařízení radost a plně ji využili.