Domů / Novinky / Airless HEA trysky
Kategorie
Výrobci
Kontakty

Technické poradenství

+420 731 634 058

obchod@e-coreco.cz

Po - Pá 8.00-16.00 h

 

Servis, reklamace                  

+420 731 619 446

servis@e-coreco.cz

Po - Pá 8.00-16.00 h

Adresa pro zasílání reklamací a servisů:

E-CORECO s.r.o.

Slévárenská 413/8

709 00 Ostrava

 

Objednávky a fakturace:

+420 734 792 823

objednavky@e-coreco.cz

Fax: +420 227 077 364

Odběr novinek

Airless HEA trysky

Aplikacebarev - Airless HEA trysky - stříkací technika   

Vysoce výkonná airless technologie HEA je označením angl. High Effciency Airless = pokročilá technologie trysek. HEA trysky, díky  revolučnímu designu, umožňují uživateli stříkat s menším přestřikem a mnohem nižším tlakem. Přitom udržují maximální kontrolu nad
stříkáním.

Ihned všechny výhody
• Méně přestřiku: menší stříkací tlak snižuje přestřik s až o 55% menší spotřebou barvy. S nižší spotřebou materiálu se zároveň snižuje i množství potřebné práce, především u vnitřních projektů.

• Maximální ovladatelnost: jemně ohraničené okraje proudu barvy zajišťují lepší krytí a navazování jednotlivých pruhů. Tím zamezují  ostrým linkám na krajích. To vede k jednoduché a snadno ovladatelné technice nanášení se zárukou úspěšného výsledku i u méně
zkušených uživatelů.

• Dlouhá životnost: robustní konstrukce trysky vyrobené z tvrzených karbidů a nižší stříkací tlak znamenají menší opotřebení. Proto je  životnost HEA tryskek až dvojnásobná oproti běžným airless tryskám. Dokonce i životnost stříkacího zařízení se prodlužuje: nižší stříkací tlak znamená, že zařízení a jeho příslušenství jsou méně namáhány.

• Kvalita povrchu: HEA zajišťuje rovnoměrnou a souvislou vrstvu na všech površích a proto i perfektní výslednou kvalitu nástřiku, obzvláště ve srovnání s konvenčními aplikacemi jako válečkování a natírání štětcem.

• Neúnavná práce: i nízký pracovní stříkací tlak znamení menší zpětné rázy do pistole a menší tlak v hadici. Proto je práce mnohem příjemnější a s menší únavou.

► Airless HEA ProTip trysky